Nákupný košík
Môj účet
Zvýhodnená ponuka hudobných balíčkov pre firmy
Dnes objednáte, zajtra doručíme

Kysucký Prameň z Oščadnice - Dobrý večer frajarečka moja (7CD)

Kysucký Prameň z Oščadnice - Dobrý večer frajarečka moja (7CD) len 29,99 €
Hodnotenie 0/5 (0)

 

* 25.49
Orientačná dostupnosť:
okamžite k odberu
* Uvedená cena titulu je platná pri použití PROMO kódu: hudobnecd

GARANCIA NAJNIŽŠEJ CENY - Nestrácajte čas hľadaním najlepšej ceny. Ak nájdete v inom slovenskom e-shope nižšiu neakciovú cenu na daný produkt s rovnakou dostupnosťou, dorovnáme Vám rozdiel. Stačí nám zaslať číslo Vašej aktuálnej objednávky a screenshot produktu z daného obchodu na nášu adresu infoXYXhudobnyYXYsk. Sme tu pre Vás a Váš komfort.

 
Zaradenie
:
Nosič
:
Počet nosičov
:
7
V ponuke od
:
03.07.2014


Novú kolekciu skvelej heligónkovej hudby si pre nás pripravil Kysucký prameň. Heligónkári z Oščadnice vydali kompletnú zbierku všetkých svojich piesní na 7 CD nosičoch, pričom v prípade CD 1 až 6 ide o úplnú premiéru, nakoľko spomínané CD doteraz oficiálne nevyšli. Všetky piesne sú digitálne remastrované. Populárny súbor pod vedením umeleckého vedúceho a duše kapely, Jozefa Smolku nám prináša piesne v ľudovom rytme hlavne z prostredia Kysúc. Podmanivý zvuk heligóniek, ktorá ide pod kožu, mužské aj ženské vokály, zaujímaví hostia, to všetko nám prináša kolekcia Kysuckého prameňaInformácie o interpretoviHodnotenie CD


Máte CD vypočuté? Napíšte Vaše hodnotenie CD a informujte ostatným užívateľov
a návštevníkov internetového obchodu.

Zadať hodnotenie CD


Komentáre k hudobnému titulu


 
TIP Profesionálna TVORBA WEB STRÁNOK a MOBILNÝCH APLIKÁCIÍ. Propagujte svoju firmu, produkt, akciu profesionálne a lacno. Viac informácií na www.wsd-europe.com.
Môj účet
Prihlásenie
Nie ste ešte registrovaný v našom obchode? Nová registrácia