Nákupný košík
Môj účet
Zvýhodnená ponuka hudobných balíčkov pre firmy
Dnes objednáte, zajtra doručíme

Opak - Produkcie (Limitovaná edícia s ilustráciou vytlačenou na látke vo formáte A2)

Opak - Produkcie (Limitovaná edícia s ilustráciou vytlačenou na látke vo formáte A2) len 19,59 €




Hodnotenie 0/5 (0)

 

* 16.65
Orientačná dostupnosť:
okamžite k odberu
* Uvedená cena titulu je platná pri použití PROMO kódu: hudobnecd

GARANCIA NAJNIŽŠEJ CENY - Nestrácajte čas hľadaním najlepšej ceny. Ak nájdete v inom slovenskom e-shope nižšiu neakciovú cenu na daný produkt s rovnakou dostupnosťou, dorovnáme Vám rozdiel. Stačí nám zaslať číslo Vašej aktuálnej objednávky a screenshot produktu z daného obchodu na nášu adresu infoXYXhudobnyYXYsk. Sme tu pre Vás a Váš komfort.

 
Zaradenie
:
Nosič
:
Počet nosičov
:
1
V ponuke od
:
11.02.2019
Dátum vydania
:
07.03.2019


„Ide o album, ktorý je žánrovo blízky Hip-Hopu a Reggae. Je určený pre mojich skalných fanúšikov a pre rozhľadených ľudí. Album Produkcie je album na viac vypočutí. Je plný zaujímavých tém, texty sú dvojzmyselné, miestami ironické. Vnímavý poslucháč si nájde osobité prirovnania a pohľad na bežné situácie, ktoré som si prežil. Opisy ľudí, o ktorých texty sú, som stretol. Oslovuje skôr poslucháča, ktorému mladí raperi nemajú čo ponúknuť. Na druhej strane môj rapový štýl a hlas je originálny a málokto ho dokáže napodobniť. Nemôžem tvrdiť, že je to úplne klasický rap. Neriadim sa iba trendami, robím všetko tak, ako to aktuálne cítim. Ilustráciu obalu robila Petra Žiačková, ktorú som ako ilustrátorku sledoval dlhšie a veľmi sa mi páčili jej charakteristické ornamenty. Kreslí klasické obrazy, ktorým vie dodať svoju drzosť. Keď človek sleduje jej diela, dokáže v nich nájsť druhý aj tretí plán. Je to ako s mojim skladbami. Pri počúvaní nájdete v texte iné významy. Rozhodol som sa preto jej umenie a moju hudbu spojiť. Petra mi nakreslila cover albumu, ktorý bol pre mňa tak dobrý, že som aj sám chcel, aby mi zdobil stenu v obývačke. Prečo by ale môj verný fanúšik nemohol mať rovnakú možnosť? Dohodol som sa s Petrou, že dáme vytlačiť na látku 100 kusov limitovaných diel, osobne ich očíslujem a priložím k 100 kusom mojich CD ako zberateľský bonus.“ hovorí Opak.

zoznam skladieb


 • Produkcie (Intro)
 • Píšem Ti
 • Freetime vsp. XindlX
 • Zmeny
 • Ona je...
 • Za čiarou vsp. VeronikaS
 • Rebel
 • Mám strach vsp. Danosť
 • Bobule vsp. Anna Hort
 • Doba doba
 • Čosi pred nami



Informácie o interpretovi

Opak


Opak

Milan Janáči (* 1980, Bratislava), známy pod umeleckým menom Opak, je slovenský rapper, producent.
Zobraziť všetky albumy Opak



Články a recenzie





Hodnotenie CD


Máte CD vypočuté? Napíšte Vaše hodnotenie CD a informujte ostatným užívateľov
a návštevníkov internetového obchodu.

Zadať hodnotenie CD


Komentáre k hudobnému titulu


 
TIP Profesionálna TVORBA WEB STRÁNOK a MOBILNÝCH APLIKÁCIÍ. Propagujte svoju firmu, produkt, akciu profesionálne a lacno. Viac informácií na www.wsd-europe.com.
Môj účet
Prihlásenie
Nie ste ešte registrovaný v našom obchode? Nová registrácia